filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2015
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Data wręczenia nagród:
29 stycznia
Miejsca:
Park City, Utah, USA
Festiwal odbył się w dniach 23-29 stycznia 2015r.
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
Zmęczony księżyc
(2015)
Britni West
Udział w konkursie głównym
nominacje
Asco
(2015)
Alexandre Paschoalini
Clinger
(2015)
Michael Steves
Darkness on the Edge of Town
(2014)
Patrick Ryan
Denat
(2015)
Robert Olsen
,
Dan Berk
Diamond Tongues
(2015)
Pavan Moondi
,
Brian Robertson
High Performance – Mandarinen lügen nicht
(2014)
Johanna Moder
Poziom morza
(2014)
Nisan Dağ
,
Esra Saydam
Szczurzec
(2015)
Branden Kramer
They Look Like People
(2015)
Perry Blackshear
Wendell and the Lemon
(2013)
Lawrence Krauser
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Sweet Micky For President
(2014)
Ben Patterson
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
20 Years of Madness
(2014)
Jeremy Royce
Alberi che Camminano
(2014)
Mattia Colombo
Dennis Rodman's Big Bang in Pyongyang
(2014)
Colin Offland
I Am Thor
(2015)
Ryan Wise
Ojcowie, matka i ja
(2012)
Paul-Julien Robert
On Her Own
(2015)
Morgan Schmidt-Feng
The Resurrection of Jake the Snake
(2014)
Steve Yu
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Stay Awake
(2014)
Jamie Sisley
Najlepszy krótkometrażowy film animowany
wygrane
The Pride of Strathmoor
(2014)
Einar Baldvin
Najlepszy krótkometrażowy film eksperymentalny
wygrane
Red Luck
(2014)
Mike Olenick
Udział w konkursie na najlepszy film krótkometrażowy
nominacje
09:55-11:05, Ingrid Ekman, Bergsgatan 4B
(2014)
Cristine Berglund
,
Sophie Vukovic
2580
(2013)
Bryce Richardson
Detritus
(2014)
T.J. Misny
Hitori
(2014)
Raymond Carr
In Search of the Miraculous
(2014)
Sam Kuhn
Intruders
(2014)
Santiago Menghini
Invaders
(2014)
Jason Kupfer
Last Base
(2014)
Aslak Danbolt
Modèles
(2014)
Jérémi Roy
Ona Meta
(2013)
Elinor Nechemya
Que La Nuit Soit Douce
(2015)
Frédéric Recrosio
Role Play
(2014)
Brynach Day
Running Season
(2014)
Grayson Moore
Salt
(2014)
Ugla Hauksdóttir
Scenka
(2014)
Tian Guan
Strażnik przypływów
(2014)
Alyx Duncan
Viking
(2014)
Sam Callis
,
Ben Callis
Wyróżnienie Specjalne Jury
Dla filmu dokumentalnego
wygrane
20 Years of Madness
(2014)
Jeremy Royce
Dla filmu fabularnego
wygrane
Poziom morza
(2014)
Nisan Dağ
,
Esra Saydam
They Look Like People
(2015)
Perry Blackshear
Dla krótkometrażowego filmu fabularnego
wygrane
09:55-11:05, Ingrid Ekman, Bergsgatan 4B
(2014)
Cristine Berglund
,
Sophie Vukovic
Nagroda Publiczności
Najlepszy film
wygrane
Poziom morza
(2014)
Nisan Dağ
,
Esra Saydam
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Sweet Micky For President
(2014)
Ben Patterson
Nagroda Specjalna
Nagroda 'Spirit of Slamdance'
wygrane
Think Ink
(2015)
Wally Chung
Wyróżnieni w roku 2015
Poziom morza
(
2/3
)
Sweet Micky For President
(
2/2
)
They Look Like People
(
1/2
)
20 Years of Madness
(
1/2
)
09:55-11:05, Ingrid Ekman, Bergsgatan 4B
(
1/2
)
Zmęczony księżyc
(
1/1
)
Stay Awake
(
1/1
)
The Pride of Strathmoor
(
1/1
)
Red Luck
(
1/1
)
Think Ink
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.