PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430851}

Tajne przez poufne

Burn After Reading
6,5 97 194
oceny
6,5 10 1 97194
6,8 34
oceny krytyków
Tajne przez poufne
powrót do forum filmu Tajne przez poufne

Brad Pitt

ocenił(a) film na 8

jest w tym filmie mega! uśmiałam się niesamowicie:) gra aktorska to największy plus tego filmu.

atram889

szkoda tylko, że Clooney go zabił :(

ocenił(a) film na 5
atram889

Tak naprawdę to tylko Pitt zagrał świetnie reszta albo przeciętnie, albo, tak jak McDormand(!), słabiutko.

ocenił(a) film na 9
nikike

Nie przesadzaj ;) po prostu tylko Pitt miał rolę, w której mógł się wykazać i pokazać z zupełnie innej strony i mu się to udało, był świetny :D

ocenił(a) film na 5
monkaaa85

Nie przesadzam, tylko jeszcze w sumie Clooneya można było przełknąć, nawet Malkovich się nie popisał. Jak na Coenów - zawiodłem się, ale zaraz potem wrócili do formy genialnym Poważnym Człowiekiem, chociaż to wciąż dla mnie reżyserzy, po których nigdy nie wiadomo czego się spodziewać - raz wyjdzie kicz, a raz hit.

użytkownik usunięty
atram889

Oooo tak Bard Pitt najlepszy ze wszystkich.Ile razy z niego się śmiałam :) John Malkovich też był dobry.Tilda Swinton taka zimna,bez emocji kobieta.Clooney facet który sam nie wie czego chce.Po co miał romans z Tildą,McDormand i była tam jakaś jeszcze kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones