PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430851}

Tajne przez poufne

Burn After Reading
6,5 97 194
oceny
6,5 10 1 97194
6,8 34
oceny krytyków
Tajne przez poufne
powrót do forum filmu Tajne przez poufne

cała obsada swietna... epitety Malkovicha ... można paść ze smiechu

ocenił(a) film na 9
gemini300

Zgadzam się w 100%. Na pewno jedna z najlepszych,dziwne że taka niska ocena...

marvelXxX

Ocena jeszcze rok temu była w okolicach 7,2. Widać dzieciarnia nierozumiejąca dowcipu w tym filmie (brak wymiotowania, chlania na dyskotece czy tatuowania sobie po pijaku twarzy) zaniża systematycznie ocenę.

ocenił(a) film na 3
perun_6

Mam 28 lat, nie lubię komedii typu Kac Vegas i tym podobnych, co za tym idzie pseudo gagów o których piszesz "...wymiotowania, chlania na dyskotece czy tatuowania sobie po pijaku twarzy)" .Dowcipy zrozumiałem ale mnie nie bawiły, dla mnie film słaby, a ty się zastanów zanim wyjedziesz z "dzieciarnią" tak samo może powiedzieć o tobie ktoś jeśli ocenisz jakiś film inaczej niż dana osoba.

ocenił(a) film na 8
perun_6

Ewentualnie, obok dzieciarni, banda nadętych bubków znieczulana na dowcip sytuacyjny, elementy tragifarsy i polot ironii.
Nie wiem jakim trzeba być idiotą, by dać 1 temu filmowi - nawet jeśli kogoś w ogóle nie śmieszył, to przecież gra aktorska była znakomita, co każdy chyba jest w stanie dostrzec...Ja spotykałem nawet ludzi, których "Dzień Świra" nie śmieszył w ogóle, a komedie typu "Wyjazd integracyjny" owszem - widać jakie poczucie humoru mają nasi rodacy ;p

ocenił(a) film na 10
gemini300

Popieram, genialna komedia:)

ocenił(a) film na 8
gemini300

Zdecydowanie bardzo dobra, ale Kac Vegas (obie części) rozbawił mnie do łez ;)

gemini300

Zgadzam się!!! :D

ocenił(a) film na 7
gemini300

Ossbourne Cox...?

Sav7

hahaha tak do cholery!!! o co chodziii!!!!!

ocenił(a) film na 8
gemini300

Tak się składa, że ja obejrzałam ten film w kinie zaraz po jego ukazaniu, niestety w mało sprzyjających warunkach, ponieważ na klasowej wycieczce, jeszcze w liceum. Osobiście pękałam ze śmiechu, w przeciwieństwie do moich równieśników (90%), którzy niestety spodziewali się kolejnej komedii z rzędu American Pie. Kreacja Malkovicha z jego nieodpartą "charyzmą", paranoja Clooneya czy niesamowity Pitt w roli laureata nagrody dla największego kretyna roku urzekły mnie niesamowicie:) Polecam film z czystym sumieniem.

ocenił(a) film na 8
Taaluma

Ja po prostu nie wiem, jak można sie nie śmiać na tym filmie - również dusiłem się do łez, zwłaszcza przy scenach z Malkovichem :D
No chyba, że ktoś jest zwolennikiem komedii w rodzaju "Kac Wawa" i "Wyjazd integracyjny" to faktycznie ten humor może do niego nie trafiać... ;)

ocenił(a) film na 1
NaWspak

Ja nie wiem jak mozna sie smiac na tym filmie..

ocenił(a) film na 8
soglif3

Widocznie masz gust skrojony na typowe polaczkowate komedie

ocenił(a) film na 1
NaWspak

Jestem pełen podziwu.Jak to zgadłes? Tylko z ta mala róznicą ,ze POLSKE a nie polaczkowate.

ocenił(a) film na 8
soglif3

No proszę - a wszyscy się zawsze zastanawiają, kto w ogóle ogląda to gówno (Kac Wawa, Wyjazd integracyjny, Och Karol) - wyjaśniło się teraz

ocenił(a) film na 1
NaWspak

No nie o takie komedie chodzi,ale jakie by nie były ,to prosze nie sraj do swego gniazda.

ocenił(a) film na 8
soglif3

Dlatego napisałem "polaczkowate" a nie "polskie", bo te polskie to dobre komedie (choćby "Miś"), a "polaczkowate" to komedie dla ludzi stawiających 1 każdemu filmowi, który mija się z ich poczuciem humoru
(tak jakby nie mogli docenić choćby świetnego aktorstwa czy zgrabnego scenariusza, jeśli już nawet ich nie śmieszy nic, to zachowując odrobinę obiektywizmu daliby choć 5)

ocenił(a) film na 1
NaWspak

Jesli chodzi o aktorstwo to powaznie widziałem tych wszystkich aktorow z tego filmu, w innych filmach gdzie wypadali o niebo lepiej. To tak wyglada jakby bracia Coen specjalnie żądali od nich tak kiepskiej gry. Ja tak sobie mysle,ze jakby "Tajne przez poufne" było nakrecone przez powiedzmy ,chocby pana T.Chmielewskiego to pewnie bym boki zrywał ze smiechu..Ale tutaj bracia Coen ,niestety ale wg mnie ,weszli nie na swoj grunt...

ocenił(a) film na 8
gemini300

Bo to faktycznie jedna z lepszych komedii :) Taki humor lubię - subtelny i pełen ironii!

ocenił(a) film na 9
NaWspak

To w zasadzie czarna komedia, swietny humor. Choc na poczatku nie spodziewalam sie tak rewelacyjnego filmu. Waham sie czy dac mu ocene 9 czy 8, poki co 8.

ocenił(a) film na 9
gemini300

Popieram wypowiedź !!!. Ubawiłam się nieźle.

gemini300

i te miny malkovicha hahaha padłem ze śmiechu.

ocenił(a) film na 8
Mothyff

Malkovich był niesamowity w tym filmie

ocenił(a) film na 7
gemini300

Delikatna i dosadna.swietna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones